»

Sekretariat – godziny pracy: 8.00-16.00

Ewa Ochal - sekretariat
tel. 42-10-621, fax. 42-10-633 , lp.tr1425599901a.aec1425599901@tair1425599901aterk1425599901es1425599901

Monika Kuś – sekretariat, zamówienia publikacji CEA
tel. 42-10-617, fax. 42-10-633 , lp.tr1425599901a.aec1425599901@suk1425599901

»

Administracja – godziny pracy: 8.30-15.30

Zofia Kornacka – Naczelnik wydziału administracyjno – gospodarczego
tel. 42-10-636 , lp.tr1425599901a.aec1425599901@akca1425599901nrok1425599901

Ewa Mazur – Naczelnik wydziału finansowo – księgowego
tel. 42-10-608 , lp.tr1425599901a.aec1425599901@ruza1425599901m1425599901

Jolanta Dziedzio – rozliczenia finansowe imprez i ekspertów
tel. 42-10-612 , lp.tr1425599901a.aec1425599901@oizd1425599901eizd1425599901

Agnieszka Jaksa-Zgaga – specjalista ds. płac
tel. 42-10-634 , lp.tr1425599901a.aec1425599901@aska1425599901j1425599901

Barbara Ejmocka – specjalista
tel. 42-10-629 , lp.tr1425599901a.aec1425599901@akco1425599901mje1425599901

»

Księgowość szkół – godziny pracy: 8.30-15.30 (fax. 42-10-624)

Teresa Bronicka – Główny Księgowy
tel. 42-10-632 , lp.tr1425599901a.aec1425599901@akci1425599901norb1425599901

Anna Sarnecka – Naczelnik wydziału finansowego, region 10
tel. 42-10-643 , lp.tr1425599901a.aec1425599901@akce1425599901nras1425599901

Monika Gajowniczek – regiony 13, 16
tel. 42-10-642 , lp.tr1425599901a.aec1425599901@kezc1425599901inwoj1425599901ag1425599901

Małgorzata Psujek – regiony 4, 9, 14
tel. 42-10-641 , lp.tr1425599901a.aec1425599901@keju1425599901sp1425599901

Agnieszka Pietrzak - regiony 1, 7, 15
tel. 42-10-645 , lp.tr1425599901a.aec1425599901@kazr1425599901teip1425599901

Iwona Wojciechowska – regiony 6, 8, 11
tel. 42-10-644 , lp.tr1425599901a.aec1425599901@aksw1425599901ohcei1425599901cjow1425599901

Katarzyna Betiuk – Planista, SIO, finansowanie placówek niepublicznych
tel. 42-10-614 , lp.tr1425599901a.aec1425599901@ois1425599901 , lp.tr1425599901a.aec1425599901@kuit1425599901eb1425599901

Aneta Dziuda – Planista
tel. 42-10 646 , lp.tr1425599901a.aec1425599901@adui1425599901zd1425599901

Przemysław Berycki – Trezor, region 5
tel. 42-10-627 , lp.tr1425599901a.aec1425599901@ikcy1425599901reb1425599901

Rafał Koprowski – regiony 3, 12
tel. 42-10-615 – lp.tr1425599901a.aec1425599901@iksw1425599901orpok1425599901

Agnieszka Janecka – Naczelnik wydziału ds. kontroli
tel. 42-10-640 – lp.tr1425599901a.aec1425599901@akce1425599901naj1425599901

»

Wydział prawny

Radca Prawny Bernard Czajka – Naczelnik wydziału prawnego
tel. 42-10-637 , lp.tr1425599901a.aec1425599901@akja1425599901zc1425599901 – godz. pracy: pn.-pt. 9.00-15.00

Piotr Michej - Prawnik
tel. 42-10-639 , lp.tr1425599901a.aec1425599901@jehc1425599901im1425599901 – godz. pracy: pn.-pt. 9.00-15.00

Danuta Sowa – Prawnik
tel. 42-10-647 , lp.tr1425599901a.aec1425599901@awos1425599901 – godz. pracy: wt. 8.00-16.00, pn. lub śr. 8.00-16.00

Justyna Oracz – Rewers –Prawnik
tel. 42-10-616 , lp.tr1425599901a.aec1425599901@zcar1425599901o1425599901 – godz. pracy: pn.-pt. 9.00 – 15.00

»

Wydział ds. dyrektorów szkół i placówek artystycznych

Konkursy na stanowiska dyrektorów. Sprawy kadrowe, oceny pracy dyrektorów Nagrody Dyrektora CEA. Sprawy wicedyrektorów dot. tworzenia stanowisk i opiniowania kandydatów. Sprawy dotyczące zatrudniania nauczycieli – cudzoziemców. Sprawy dotyczące przejmowanych, przekazywanych oraz zlikwidowanych szkół i placówek.

Marta Karpińska – Naczelnik wydziału ds. dyrektorów szkół i placówek artystycznych
tel. 42-10-635 , fax. 42-10-638 – lp.tr1425599901a.aec1425599901@aksn1425599901iprak1425599901

Agnieszka Twardowska – Róg
tel. 42-10-618 , fax. 42-10-638 , lp.tr1425599901a.aec1425599901@aksw1425599901odraw1425599901t1425599901

»

Wydział merytoryczny

Ewa Rułka – doskonalenie i dofinansowanie dokształcania nauczycieli
tel. 42-10-610 , lp.tr1425599901a.aec1425599901@aklu1425599901r1425599901 – godz. pracy: pn. i czw. 8.30-13.30, wt. śr. pt. 8.30-15.30

Ewa Żebrowska – Kowalska – konkursy i przesłuchania ogólnopolskie dla uczniów
tel. 42-10-631 , lp.tr1425599901a.aec1425599901@aksw1425599901orbez1425599901 – godz. pracy: pn.-pt.  8.30-15.00

Ewelina Kliczkowska - konkursy i przesłuchania ogólnopolskie dla uczniów
tel. 42-10-630 , lp.tr1425599901a.aec1425599901@aksw1425599901okzci1425599901lk1425599901 – godz. pracy: wt. śr. czw. 9.00-15.00

Zofia Ratyńska – stopnie awansu zawodowego nauczycieli, dok. związane z wpisaniem na listę ekspertów MEN
tel. 42-10-626 , lp.tr1425599901a.aec1425599901@aksn1425599901ytar1425599901 – godz. pracy: pn.-pt. 8.30-15.30

Małgorzata Borowiec –  szkoły baletowe
tel. 42-10-609 , lp.tr1425599901a.aec1425599901@ceiw1425599901orob1425599901 godz. pracy: pn.-czw. 9.00-13.00

Michalina Butkiewicz – przedmioty ogólnokształcące, egzaminy zewnętrzne , nauczanie indywidualne, kształcenie specjalne
tel. 42-10-628 , lp.tr1425599901a.aec1425599901@zciw1425599901eiktu1425599901b1425599901 – godz. pracy:  pn.-czw. 9.00-16.30

Wojciech Myjak – specjalista ds. szkół plastycznych
tel. 42-10 611 , lp.tr1425599901a.aec1425599901@kajy1425599901m1425599901 – godz. pracy: pn.-pt. 8.30-15.00

Izabella Kust - organizacje roku szkolnego, egzaminy eksternistyczne,  stypendia za wyniki w nauce
tel. 42-10-607 , lp.tr1425599901a.aec1425599901@tsuk1425599901 – godz. pracy:  pn. i czw. 8.00-16.oo, piątek  8.00-12.00

Fatima Brańka – doskonalenie nauczycieli teorii
tel. 42-10-625 , lp.tr1425599901a.aec1425599901@akna1425599901rb1425599901 – godz. pracy: pn.-pt. 9.00-15.00

»

Rejestracja szkół niepublicznych

Barbara Januszkiewicz – ul. Mazowiecka 11, II p. pok. 21, 00-052 Warszawa
tel./fax. 826-15-80 , lp.tr1425599901a.aec1425599901@bupe1425599901in.lo1425599901kzs1425599901- godz. pracy: pn.-pt. 9.00-15.00

»

Sprawy wydawnicze – ul. Mazowiecka 11, II p. pok. 21, 00-052 Warszawa

Agnieszka Mroczek
tel./fax. 826-15-80 , lp.tr1425599901a.aec1425599901@owtc1425599901inwad1425599901yw1425599901 – godz. dyżurów: pn. -pt. 10.00 – 14.00

Dagmara Lasocka 
tel./fax. 826-15-80 , lp.tr1425599901a.aec1425599901@akco1425599901sal1425599901 – godz. dyżurów: pn.-pt. 9.00 – 15.30

Adres do korespondencji, siedziba: CEA, ul. Brzozowa 35, 00-258 Warszawa

»

Biblioteka – ul. Ciasna 15 m. 26
Zapraszamy do biblioteki CEA w poniedziałki: 12 – 19 i czwartki: 9 – 16 z dowodem osobistym.

Katalog biblioteki CEA – ceabiblioteka.pl
Podgląd do konta czytelnika będzie możliwy po formalnym zapisaniu się do biblioteki i umówieniu hasła.