Dyrektor CEA
dr Zdzisław Bujanowski 

Wicedyrektor CEA
Eugeniusz Buda


» Sekretariat – godziny pracy: 8.00-16.00

Monika Kuś – sekretariat CEA, publikacje CEA
tel. 42-10-621, 42-10-617, fax. 42-10-633 , sekretariat@cea.art.pl


DZIAŁ PEDAGOGICZNY

» Wydział badań i rozwoju – godziny pracy: 8.00-16.00

Marzenna Maksymienko – Naczelnik wydziału ds. badań i rozwoju szkół i placówek
tel. 42-10-604

Janusz Lewandowski – Badanie poziomu kształcenia w szkołach artystycznych
PSM I i II st., ul. Kościuszki 39, 10-503 Olsztyn, tel./fax. 89 527-70-91
janusz.lewandowski4@wp.pl

dr Urszula Bissinger-Ćwierz – poradnictwo psychologiczno-pedagogiczne
BSA, ul. Muzyczna 8, 20-620 Lublin, tel./fax 81 534-89-22
bissinger@cea.art.pl

Ewa Rułka – doskonalenie i dofinansowanie dokształcania nauczycieli
tel. 42-10-610

Ewa Żebrowska – Kowalska – przesłuchania, konkursy muzyczne CEA
tel. 42-10-631

Ewelina Kliczkowska – ogólnopolskie konkursy muzyczne, kalendarz imprez
tel. 42-10-630 – godz. pracy: wt. śr. czw. 9.00-15.00

Zofia Ratyńska – stopnie awansu zawodowego nauczycieli
tel. 42-10-626

Małgorzata Borowiec –  szkoły baletowe
tel. 42-10-609 – godz. pracy: pn. i pt. 8.30-14.00; wt. i czw. 8.30-13.00

Magdalena Zbijowska 
tel. 42-10-628

Wojciech Myjak – specjalista ds. szkół plastycznych
tel. 42-10 611

Izabella Kust – organizacje roku szkolnego, egzaminy eksternistyczne, stypendia
tel. 42-10-607 – godz. pracy: pn. i czw. 8.00-16.oo, piątek  8.00-12.00

dr Dagmara Lasocka – wydawnictwa – lasocka@cea.art.pl
ul. Mazowiecka 11, II p. pok. 21, 00-052 Warszawa
godz. pracy: 8.00-16.00: pn. (ul. Mazowiecka 11) – tel./fax. 826-15-80
godz. pracy: 8.00-16.00: wt.-pt. (ul. Brzozowa 35) – tel. 42-10-625

» Biblioteka – godziny pracy: 8.00-16.00

Anna Poboży-Kamowicz – biblioteka CEA
ul. Ciasna 15 m. 26, 00-052 Warszawa, tel. 831-98-61,  bibliotekacea@cea.art.pl
Katalog biblioteki CEA – ceabiblioteka.pl
Podgląd do konta czytelnika będzie możliwy po formalnym zapisaniu się do biblioteki i umówieniu hasła.
Zapraszamy do biblioteki CEA w poniedziałki: 12 – 19 i czwartki: 9 – 16 z dowodem osobistym.


DZIAŁ FINANSOWY

Anna Fiedorczuk – Główny Księgowy
tel. 42-10-632 , fiedorczuk@cea.art.pl

» Wydział finansowo-księgowy – godziny pracy: 8.00-16.00

Jolanta Paszko – Naczelnik Wydziału finansowo-księgowego
tel. 42-10-619 , paszko@cea.art.pl

Jolanta Dziedzio – rozliczenia finansowe imprez i ekspertów
tel. 42-10-612 , dziedzio@cea.art.pl

Agnieszka Jaksa-Zgaga – specjalista ds. płac
tel. 42-10-634 , jaksa@cea.art.pl

» Wydział obsługi finansowej szkół – godziny pracy: 8.00-16.00 (fax. 42-10-624)

Anna Sarnecka – Naczelnik wydziału finansowego
tel. 42-10-643 , sarnecka@cea.art.pl

Monika Gajowniczek – regiony 13, 16
tel. 42-10-642 , gajowniczek@cea.art.pl

Małgorzata Psujek – regiony 9, 14
tel. 42-10-641 , psujek@cea.art.pl

Agnieszka Pietrzak – regiony 1, 5, 7
tel. 42-10-645 , pietrzak@cea.art.pl

Iwona Wojciechowska – regiony 6, 8, 11
tel. 42-10-644 , wojciechowska@cea.art.pl

Katarzyna Betiuk – regiony 10, 15, SIO, imprezy, remonty
tel. 42-10-614 , sio@cea.art.pl , betiuk@cea.art.pl

Aneta Dziuda – Planista
tel. 42-10 646 , dziuda@cea.art.pl

Przemysław Berycki – Trezor, inwestycje
tel. 42-10-627 , berycki@cea.art.pl

Rafał Koprowski – regiony 3, 4, 12
tel. 42-10-615 , koprowski@cea.art.pl

» Wydział obsługi projektu termomodernizacji – godziny pracy: 8.00-16.00

Agnieszka Janecka – Naczelnik wydziału ds. kontroli środków unijnych i analizy finansowej
tel. 735-982-011 , janecka@cea.art.pl


POZOSTAŁE WYDZIAŁY

» Wydział prawno-organizacyjny – godziny pracy: 8.00-16.00

Radca Prawny Bernard Czajka – Naczelnik wydziału prawno-organizacyjnego
tel. 42-10-637

Piotr Michej – Prawnik
tel. 42-10-639

Justyna Oracz – Rewers – Prawnik
tel. 42-10-616

Katarzyna Rzeplińska – Prawnik
tel. 42-10-605

Marta Karpińska – ds. dyrektorów szkół i placówek artystycznych
tel. 42-10-635

Ewa Ochal – ds. dyrektorów szkół i placówek artystycznych
tel. 42-10-618

Barbara Januszkiewicz – rejestracja szkół niepublicznych
Mazowiecka 11, II p. pok. 21, 00-052 Warszawa
tel./fax. 826-15-80 , szkol.niepub@cea.art.pl

» Administracja – godziny pracy: 8.00-16.00

Zofia Kornacka – Naczelnik wydziału administracyjno-gospodarczego
tel. 42-10-636

Dariusz Suchocki – obsługa administracyjna
tel. 42-10-608

Michał Antoniak – obsługa administracyjna
tel. 42 -10 -636

Barbara Ejmocka – SIO
tel. 42-10-629